Inglesina Trilogy sportovní

Trilogy je extrémně praktický a lehce ovladatelný sportovní kočárek od Inglesiny.

TRILOGY-LIFESTYLE-00 800

TRI sport

tri slozene

Čisté a moderní linie, rafinované barvy a zejména sofistikovaná technická řešení z něj dělají perfektní výrobek pro náročné rodiče. Komfortní a praktický v každé situaci. Prostorná sedačka pro dítě, nastavitelná do vodorovné polohy. Systém easy clip umožňuje nasazení mnoha komponent a s pomocí adaptérů i autosedaček Maxi Cosi. Každá aktivita je s Trilogy snažší. Kola, vybavená kuličkovými ložisky, ulehčují jeho tlačení. Patentované umístětní pojistky ovládání předních koleček. Sejmutí sedačky či jeji otočení po nebo proti směru jízdy je extrémě snadné. Ale nejdůležitější předností je, lehkost se kterou se skládá a rozkládá, a s Trilogy se to dá udělat opravdu snadno - jen jednou rukou.

  

NOVÉ! Stáhněte si katalog kočárku Inglesina Trilogy 2015 v PDF ( velikost 2,1 MB). Stačí jen klik...

Ocenění

Oblíbený dětský modulární systém Inglesina Trilogy byl oceněn v USA cenou pro nejlepší dětský výrobek roku!

Podvozky

Podvozek Zippy ardesiaPodvozek Zippy titanio Podvozek Zippy ardesiapodvozek 2

Detaily

  Rukojeti jsou teleskopicky nastavitelné do dvou výšek.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Nastavitelné 5 ti bodové pásy.Záda sportovní sedačky svírají se sedákem úhel 175°, dítě tak může pohodlně ležet.Zadní díl boudičky upevněný zipem můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Zadní díl boudičky upevněný zipem můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Velká přední natáčecí kolečka s funkcí automatické aretace jsou skvěle odpružena pro pohodlnou jízdu i přes nerovné povrchy. Jsou vybavena valivými ložisky pro minimalizaci jízdních odporů a také poprvé u Inglesiny dálkovým ovládáním aretace.Trilogy je první Inglesina vybavená dálkovým ovládáním aretace předních natáčecích koleček, takže maminka nemusí kočárek obíhat a pojistky hledat. Má je přímo poruce. Pohybem páček nahoru či dolů pojistky ovládá.Neuvěřitelně jednoduché rozložení podvozku jen jednou rukou.1 Zmáčknutím pojistky na pravé rukojeti se podvozek prakticky sám rozloží. 2 Rukojeť trochu přizvednete vzhůru. 3 Pak už ho jen nohou zajistíte.Složení podvozku jen jednou rukou. Před skládáním zaaretujte přední natáčecí kolečka. Stisk centrální pojistky (červená) pak tah směrem vzhůru a podvozek se složí.Ve složeném stavu stojí.Ve složeném stavu zabírá minimum místa a můžete jej uchopit za boční rukojeť a nest jako kufřík.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická taška na rukojeť ve stejném barevném provedení, která je vybavena přebalovací podložkou.Bavlněný froté potah pro letní měsíce je pro dítě příjemný, chrání potah kočárku a usnadňuje udržování hygieny.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Spací pytel do sportovní sedačkyVhodná k používání v autě a schválena pro skupinu 0 (miminka od 0 do 10 kg), podle Evropské normy ECE 44/04, doporučeno používat výhradně s Inglesina Auto Kit.Letní vložka do autosedačky Huggy.I pro autosedačku Huggy nabízí Inglesina originální pláštěnku, která pokud je Huggy nasazena na podvozku ochrání před nepřízni počasíSiťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.Je to vhodné řešení pokud vaše vozidlo není vybaveno uchyty ISOFIX a nebo když preferujete ekonomické řešení.Adaptér Inglesina Maxi Cosi umožňuje umístit na podvozek Trilogy autosedačky vajíčka jiných značek: Maxi-Cosi (Mico AP & Prezi).

Média