Dvě sportovní sedačky

Dvě unikátní sportovní sedačky, jak si vybrat tu správnou.

Když dítě vyroste z hluboké vaničky, řeši rodiče otázku co dál. Kromě toho, že už je větší a těžší, přibývají u dítě další potřeby. Vycházka už není jen příležitost ke spánku na zdravém vzduchu, ale dobrodružná objevná cesta, na které se dítě učí tak mnoho o světě mimo jeho domov. A když se od šestého měsíce část dětí už posazuje, tak se stává přechod do jiného dopravního prostředku nutností. Ponecháním takového dítěte v hlubokém kočárku riskují rodiče to, že se z něj bude vyklánět a různými způsoby se pokoušet ze světa kolem vidět co nejvíce. Pořízením kombinovaného kočárku nebo travel systému máte tuto otázku řešenu hned při koupi, protože součástí kombinovaných kočárků i travel systémů Inglesina jsou i sportovní sedačky. Pokud však máte hluboký kočárek Inglesina, sportovní sedačka jej vám změní na kombinovaný kočár dodatečně.

Sportovní sedačky Inglesina pasují na všechny typy podvozků od Inglesiny, a kromě zmíněných systémů je v nabídce nalezneme také jako součásti sportovních kočárků, i nabízené samostatně k dokoupení k hlubokým kočárkům. K dispozici jsou dva typy lišící se mezi sebou mnoha vlastnostmi, ale zejména tím, zda se skládají spolu s podvozkem nebo se při skládání musí od podvozku oddělat.

Unikátní 2D sportovní sedačka. Nalezneme ji v systémech Sofia, Quad, u sportovního kočárku Quad a také samostatně. Je vhodná především pro 2D podvozky, Comfort Ergo ve všech variantách včetně provedení s nafukovacími koly Bike, všechny varianty podvozků Quad, pro podvozek Balestrino s adaptéry, ale i pro 3D podvozky Trilogy i dřívější Otutto.

Prostorná sportovní sedačka určena pro děti od narození až do 22 kg hmotnosti, tj. od narození až do cca 4 let (orientačně). Opěrka zad nastavitelná do čtryř poloh od vodorovné polohy až do polohy na sezení. Opěrka nožiček nastavitelná do dvou poloh, poloha na ležení nebo poloha na sezení. Opěrka nožiček je prodlužovací o 5 cm.

Unikátní 3D sportovní sedačka. Nalezneme ji v systémech Trilogy a Trilogy Plus stejně jako u sportovního kočárku Trilogy, příležitostně bývá nabízena i samostatně.

Jedinečnou vlastností této sedačky je harmonikový mechanismus v sedáku a zádech sedačky. Pokud není upevněna v podvozku, můžete ji tlakem z boku zúžit na cca 20 cm šířky. S podvozkem Trilogy ji můžeme složit rovnou na podvozku a to orientovanou po i proti směru jízdy. S tímto podvozkem tvoří prakticky golfky, které jsou nepřekonatelné svojí velikostí, výbavou a velikostí kol.

 

 

Thank you for rating this article.