Hluboká vanička Inglesina

V prvních měsících života potřebuje miminko ležet na zádech, aby se mohlo volně natáhnout, klidně spát a nabírat sílu aniž by bylo omezováno stísněným prostorem. Každý den prospí mnoho hodin, a tak je jasné, že i kočárek by měl umožňovat nepřerušovaný spánek.

Vanicka rozmery 300

Velkorysé vnitřní rozměry vaniček Inglesina 76 x 37 cm umožňují využívání vaničky dlouhou dobu, i když je děťátko zabalené v zimním fusaku nebo oblečené do tlustého overalu.

Vanicka 2018Pevná skořepina vaničky dítě chrání před náhodnými nárazy a otřesy. Uvnitř je vyložena prodyšnou vnitřní podšívkou z vícevrstvého materiálu. Tato vnitřní vložka je zcela vyjimatelná a prací. Vanička je samozřejmě polstrovaná i z vnější strany vícevrstvou látkou a tak dokonale chrání před chladem, větrem nebo naopak před teplem a sluncem.

Boudička obsahuje integrované madlo a praktický otvor, kterým toto madlo uchopíte. Dítě tak můžete ve vaničce bezpečně přenášet jen jednou rukou. K pohodlí přispívá ergonomické tvarování madla v místě kde je budete držet i nízká hmotnost vaničky. V přední části boudičky je vyklápěcí kšilt, který chrání spící děťátko před rušivým sluncem. Také materiál boudičky s UV ochranou UPF50+ chrání zejména v létě před silným sluncem. Od kolekce 2018 jsou hluboké vaničky Inglesina vybaveny novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM.

Vanička je také vybavena ventilačním systémem, který je tvořen sítí v boudičce a otvory ve dně vaničky. Intenzitu ventilace snadno nastavíte pomocí posuvného mechanismu ve dně vaničky a také tím, jestli síť v boudičce odkryjete nebo zakryjete.

Thank you for rating this article.