Inglesina Zippy Free systém

Volnost a svoboda - při objevování. Vždy je nejlepší mít možnost výhledu vpřed.

zipfreesys prezentace_1

Setkání vašeho pohledu s pohledem vašeho dítěte ho uklidňuje, stejně jako váš úsměv, jsme svědky jeho objevných cest  a nového vidění světa. Pozorování je součástí jeho růstu a přítomnost jeho rodičů mu dodává pocit ochrany a péče, při objevování všeho, co ho obklopuje. Když se známá praktičnost a funkčnost systému Inglesina Zippy spojí s požadavky dnešní maminky, a tak přijde Zippy Free, kočárek koncipován pro rodiče hledající jeden výrobek spojující kompaktní rozměry a technickou dokonalost. Zippy systém, kromě hlavní funkce, které ho činí výjimečným, přidává něco důležitého: reverzibilitu sedačky, která umožňuje měnit orientaci dítěte buď po směru jízdy a nebo směrem k mamince.

Líbí se Vám. V barvě Fiamma jej můžete snadno koupit. Stačí jen klik...

 

Systém

Pro první měsíce života dítěte je hluboká vanička to nejlepší řešení. Maximálně chrání a dítě se v ní na procházkách dokonale vyspinká.Když už dítě sedí, přichází na řadu sportovní sedačka. Může být orientovaná po i proti směru jízdy. Pokud je odpočaté objevuje svět, když unavené spí, a maminka na ně vidí. Autosedačka Huggy vhodně doplňuje komplet. Když v autě usne, nemusíte ho budit přendáváním do kočárku.

1. Hluboká vanička
2. Sportovní sedačka
3. Autosedačka Huggy

Podvozky

Nový podvozek Zippy Free Ardesia. Jen 6 koleček, zvětšená zadní kolečka pro snazší jízdu v terénu, více místa pro nohy při chůzi.Nový podvozek Zippy Free Titanio. Jen 6 koleček, zvětšená zadní kolečka pro snazší jízdu v terénu, více místa pro nohy při chůzi.

Detaily

Vanička umožňuje připojení na zadní pásy v autě - přikoupením sady Inglesina Kit Car.Vnitřní bavlněná hygienická vložka prací v ruce při 30°C.Vanička má možnost plynulého nastavení opěrky zad, která se ovládá pod nožičkami. Ventilace na dně vaničky.Přetažením dílu boudičky vzhůru se otevře síťka v boudičce, která zajišťuje v létě ventilaci.Nově řešena boudička s ergonomicky tvarovaným přepravním madlem integrovaným do potahu.Nově navržena přikrývka hluboké vaničky chrání dítě před zimou nebo větrem.Centrální ovládání pojistek pro snadné nasazení nebo sejmutí vaničky z podvozku.Uzaviratelné otvory ve dně vaničky zajišťující po otevření přirozenou ventilaci vnitřku vaničky.Průhledným okénkem vidíte dítě i když je orientováno po směru jízdy. Současně velká kapsa na zadním dílu boudičky poskytuje mnoho prostoru pro pláštěnku nebo nánožník.Rukojeti jsou nastavitelné do dvou výšek a také dovnitř nebo posměru.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Záda sportovní sedačky svírají se sedákem úhel 175°, dítě tak může pohodlně ležet.Vysouvací štítek v boudičce chrání před sluníčkem nebo při naklopení boudičky také před deštěm.Zadní díl boudičky Zippy Free můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Je snadno ovladatelný jen jednou rukou neboť má přední natáčecí kolečka s dobře přístupným ovládáním odjištění otáčení a automatickým zajištěním do rovného směru. Zvětšená zadní kolečka usnadňují průjezd terénem a dávají kočárku dravý výraz. Navíc tím že jsou jen jednoduchá poskytují mezi sebou dostatek prostoru pro nohy.Neuvěřitelně jednoduché rozložení podvozku jen jednou rukou. Zmáčknutím pojistky na prave straně u rukojeti se podvozek prakticky sám rozloží.Pak už ho jen nohou zajistíte.Složení podvozku jen jednou rukou. Stisk centrální pojistky (červená) pak tah směrem vzhůru a podvozek se složí.Zippy Free složíte i s nasazenou sportovní sedačkou. Před skládáním nemusíte u sedačky měnit orientaci. Složíte je ať je orientována po nebo proti směru jízdy. Ve složeném stavu zabírá minimum místa.

Standardní výbava

Dodáváno s praktickou přebalovací taškou ve stejném barevném provedení.Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Dodáváno se zatepleným nánožníkem, který můžete použít podle počasí s různě vysokou ochranou légou.Je vybaven prostorným košíkem v koordinované barvě s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Matrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky.Zimní spací pytel pro novorozence...Transparentní pláštěnka na hlubokou vaničku ochrání před deštěm a přitom kočárek vypadá stále skvěle!Síť proti hmyzu pro hlubokou vaničku.Skládací aluminiový stojan pro hlubokou vaničku a autosedačku Huggy využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Je lehký, snadno se s nim manipuluje a je vybaven kolečky.Bavlněný froté potah pro letní měsíce je pro dítě příjemný, chrání potah kočárku a usnadňuje udržování hygieny.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Spací pytel do sportovní sedačkySada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta.Letní vložka do autosedačky Huggy.Siťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.Je to vhodné řešení pokud vaše vozidlo není vybaveno uchyty ISOFIX a nebo když preferujete ekonomické řešení.

Média