Příslušenství pro Avio

Rozšiřte možnosti použití svého Avia pomocí originálního příslušenství

Inglesina vždy doporučuje využívat originální příslušenství. Jen tak máte zajištěno maximální využití potenciálu kompletního systému. Zvláště patrné to je právě u Avia, pro které vyvinula Inglesina zcela samostatnou řadu příslušenství.

Volitelné příslušenství pro Avio

Hluboká vanička pro Avio - k dispozici v módních barvách Avia, rozšiřuje možnost využití Avia hned od narození dítěte, poskytuje maximální pohodlí a ochranu.  Autosedačka Huggy Multifix s boční ochranou hlavy. Taška na rukojeť Avio - krásná a prostorná, pro všechno co pro své dítě potřebujete na vycházce, k dispozici v koordinovaných barvách... Zimní pytel Avio - ideální pro ochranu dítěte v nepříznivém a nebo chladném počasí, k dispozici v barvách kočárku Avio... Letní potah do Avia. Taška na golfové hole Avio...

Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX... Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla... Stojan na hlubokou vaničku... Pláštěnka na hluboký kočárek... Síťka proti hmyzu...Máte-li již autosedačku může se vám hodit jeden ze tří různých adaptérů na nasazení autosedaček Britax, Maxi Cosi a nebo Graco.