Inglesina Zippy Free

Zippy Free je určen pro rodiče hledající  v jednom kočárku jak kompaktní rozměry tak i technické schopnosti na nejvyšší úrovni.

Kontakt pohledem, ujištění a úsměv, vnímáte, jak objevuje a vidí svět. Pozorování je součástí vývoje a přítomnost rodičů mu poskytuje pocit ochrany a péče, dodává mu odvahu prozkoumat své okolí. Kočárek Zippy Free nabízí vynikající vlastnosti, a k tomu : možnost změny orientace, která vám umožní změnit pozici dítěte z po směru jízdy na směrem k mamince. Zippy Free, volnost pohledu pro dítě i pro rodiče!

Líbí se Vám Zippy Free? V barvě IBISCO je ještě k dispozici za zvýhodněnou cenu. Stačí jen klik...

Detaily

Průhledným okénkem vidíte dítě i když je orientováno po směru jízdy. Současně velká kapsa na zadním dílu boudičky poskytuje mnoho prostoru pro pláštěnku nebo nánožník.Rukojeti jsou nastavitelné do dvou výšek a také dovnitř nebo posměru.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Záda sportovní sedačky svírají se sedákem úhel 175°, dítě tak může pohodlně ležet.Vysouvací štítek v boudičce chrání před sluníčkem nebo při naklopení boudičky také před deštěm.Zadní díl boudičky Zippy Free můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Je snadno ovladatelný jen jednou rukou neboť má přední natáčecí kolečka s dobře přístupným ovládáním odjištění otáčení a automatickým zajištěním do rovného směru. Zvětšená zadní kolečka usnadňují průjezd terénem a dávají kočárku dravý výraz. Navíc tím že jsou jen jednoduchá poskytují mezi sebou dostatek prostoru pro nohy.Neuvěřitelně jednoduché rozložení podvozku jen jednou rukou. Zmáčknutím pojistky na prave straně u rukojeti se podvozek prakticky sám rozloží.Pak už ho jen nohou zajistíte.Složení podvozku jen jednou rukou. Stisk centrální pojistky (červená) pak tah směrem vzhůru a podvozek se složí.Zippy Free složíte i s nasazenou sportovní sedačkou. Před skládáním nemusíte u sedačky měnit orientaci. Složíte je ať je orientována po nebo proti směru jízdy. Ve složeném stavu zabírá minimum místa.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Dodáváno se zatepleným nánožníkem, který můžete použít podle počasí s různě vysokou ochranou légou.Je vybaven prostorným košíkem v koordinované barvě s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická přebalovací taška ve stejném barevném provedení.Bavlněný froté potah pro letní měsíce je pro dítě příjemný, chrání potah kočárku a usnadňuje udržování hygieny.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Spací pytel do sportovní sedačkyLetní vložka do autosedačky Huggy.Siťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.Je to vhodné řešení pokud vaše vozidlo není vybaveno uchyty ISOFIX a nebo když preferujete ekonomické řešení.

Média