Inglesina Avio

Jedinečný sportovní kočárek nové generace.

To je módní, moderní a městská Inglesina Avio!

S Aviem na kávu

Do města se všemi jeho nástrahami. Úzké a přeplněné ulice, těsně zaparkovaná auta, rozkopané chodníky, schody a eskalátory, nedostatek času - a přitom se musíte postarat o nákupy, doktory, vycházky do parku a o vše, co potřebujete pro svoji rodinu. Dá se to zvládnout s elegancí. Pokud máte Avio...

S Aviem na nákupy

Innovativní konstrukce, moderní design a technologie. Avio je krásný a dostupný sportovní kočárek neuvěřitelně nabitý funkcemi a skvěle vybavený již v základu. Seznamte se.

Systém

Golfové hole Avio Hluboká vanička Avio Autosedačka Huggy

Designový sportovní kočárek Avio snadno doplníte o hlubokou vaničku nebo autosedačku Huggy. Vznikne tak nepřekonatelně praktický systém, jehož design bere dech.
1. Sportovní kočárek
2. Hluboká vanička
3. Autosedačka Huggy

Detaily

Golfové hole pro děti od narození až do 15 kg... Avio se prosmýkne i těmi nejužšími prostory - široké pouhých 49,5 cm! Propojená, na omak velmi příjemná dvoukloubová rukojeť zlepšuje ovladatelnost a umožňuje řízení kočárku jen jednou rukou. Samozřejmostí je designově sladěné okénko na stříšce. Dnes již legendární způsob skládání a rozkládání jen jednou rukou patentovaný Inglesinou! Kolečka jsou odpružená, vybavena kuličkovými ložisky ulehčujícími tlačení kočárku... Zavřené měří na výšku pouhých 93 cm!

Volitelná hluboká vanička s praktickým úchytem. Perforované dno vaničky pro zajištění přirozené ventilace. Vnitřní potah je zcela snímatelný a prací v ruce pro zajištění maximální úrovně hygieny všech částí přicházejících do styku s dítětem... Vaničku je možné umístit do auta (s Inglesina auto KIT). Centrální odepínání vaničky od podvozku. Oboustranná matrace z jedné strany s prodyšnou třídimenzionální sítí odvádějící vlhkost pro horké dny a z druhé strany měkký a teplý mikroplyš pro chladnější dny...

Standardní výbava

Držák na lahvičku integrovaný do rámu. Pláštěnka proti dešti (na golfové hole). Moderní boudička s bezhlučným, samovypínacím mechanismem. Designový nánožník.

Volitelné příslušenství

Hluboká vanička pro Avio - k dispozici v módních barvách Avia, rozšiřuje možnost využití Avia hned od narození dítěte, poskytuje maximální pohodlí a ochranu.  Autosedačka Huggy Multifix s boční ochranou hlavy. Taška na rukojeť Avio - krásná a prostorná, pro všechno co pro své dítě potřebujete na vycházce, k dispozici v koordinovaných barvách... Zimní pytel Avio - ideální pro ochranu dítěte v nepříznivém a nebo chladném počasí, k dispozici v barvách kočárku Avio... Letní potah do Avia. Taška na golfové hole Avio...

Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX... Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla... Stojan na hlubokou vaničku... Pláštěnka na hluboký kočárek... Síťka proti hmyzu...Máte-li již autosedačku může se vám hodit jeden ze tří různých adaptérů na nasazení autosedaček Britax, Maxi Cosi a nebo Graco.

Média