Inglesina Sofia Sport

Sofia sport je ideální hluboký kočárek pro procházky v každém počasí i terénu.

Módní barvy ladící s podvozkem Ergo Bike s nafukovacími koly, která si lehce poradí jakýkoliv terénem. Sofia je tak nejsportovnější hluboký kočárek mezi Inglesinami. Novorozenecký zimní pytel je již ve standartu, takže Sofia je ideální kočárek pro procházky i v nejchladnějších měsících roku.

Líbí se Vám? Můžete si ji koupit. Stačí jen několikrát kliknout...

Podvozky

ERGO BIKE ARDESIACOMFORT CHROM ARDESIACOMFORT CHROM BLU

Detaily

Vanička umožňuje připojení na zadní pásy v autě - přikoupením sady Inglesina Kit Car.Nově řešena boudička s ergonomicky tvarovaným přepravním madlem integrovaným do potahu.Plynulé nastavení vnitřní opěrky zad. Ovládání tohoto nastavování je u rukojeti, takže maminka vždy vidí, zda nastavení také vyhovuje dítěti.Snímatelný a prací (30 st.C) vnitřní potah pro dokonalou čistotu.Regulovatelná ventilace.

Standardní výbava

Dodáváno s elegantní přebalovací taškou ve stejném barevném provedení.Zimní pytel pro novorozence součástí standardní výbavy (vložitelný i do autosedačky Huggy).

Volitelné příslušenství

Autosedačka skupiny 0-0+ HuggyMatrace do vaničky.Pláštěnka na hlubokou vaničku...Síť proti hmyzu.Spací pytel do sportovní sedačkyStojan na hlubokou vaničku.

Sada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta.Letní vložka do autosedačky Huggy.Siťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX...Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla...