Inglesina Magnum

Pokud chcete praktický kočárek, který vás nezklame v terénu ani ve městě, ve kterém dítě nejenom povozíte, ale i pohoupáte, a který přitom skvěle vypadá, je zde Magnum.

Komfortní a mimořádně oblíbený kombinovaný kočárek Magnum je ideálním řešením pro svoji variabilitu, neboť jedna jediná korbička může provázet Vaše dítě více fázemi jeho vývoje (od narození do cca 3 let). Tato speciální korbička se díky regulovatelné opěrce zad a nožiček snadno změní ze zcela rovného lůžka na sportovní sedačku. Magnum tak můžete v prvních měsících využívat jako hluboký kočárek a později, až si dítě sedá, jako sportovní. Podvozek je vybaven systémem automatického upínání easy clip, který velmi usnadňuje změnu orientace lůžka na podvozku, a to buď směrem k mamince nebo po směru jízdy. Také nabízí možnost upevnění autosedačky Inglesina Huggy. Díky robusní konstrukci podvozku s výškově nastavitelnou rukojetí a neuvěřitelně dokonalému odpružení, je magnum vhodný nejenom do města, ale také na vycházky do přírody. Mnohé maminky nebo i babičky ocení především to, jak se kočárek houpe.

Seznamte se s nástupcem kočárku Magnum. Je jim Inglesina Sofia Duo, s houpacím podvozkem, prostornou vaničkou a prostornou sportovní sedačkou. Stačí jen kliknout...

 

Transformovatelný kočárek

Pro první měsíce života dítěte je hluboká vanička to nejlepší řešení.  Vytvoříte ji vložením hygienické vložky, která je volitelným příslušenstvím. Dítě se v ní na procházkách dokonale vyspinká.Když už dítě sedí, tranformujete Magnum na sportovní sedačku. Může být orientovaná po směru jízdy a dítě z ní objevuje svět. Může být ale orientovaná také k mamince. Pak si mohou spolu povídat.

 
1. Magnum jako hluboký
2. Sportovní po směru jízdy
3. Sportovní směrem k mamince

Podvozky

Skvěle odpružený robusní podvozek Comfort Ergo Bike Ardesia s výškově nastavitelnou rukojetí a nafukovacími kolečky.

Detaily

V bočních kapsách ukryté popruhy využijete pro snadné přenášení korbičky.Transformovatelnou přikrývku rozepnutím zipů otevřete v létě, rozepnutím druků na spodním díle vytvoříte dostatek místa pro nožičky, když už dítě sedí.Síťované okénko s krycí klopou je v zavřeném stavu fixováno magnety.Záda sportovní sedačky jsou po sklopení zcela v rovině, dítě tak může pohodlně ležet.Zvednutím zad sedačky a spuštěním podložky pod nožičkami se transformuje Magnum na sportovní kočárek.

Volitelné příslušenství

Hygienická vložka pro Magnum chrání dítě i zlepšuje hygienu. Jejim vložením do korbičky z ní uděláte prakticky hlubokou vaničku. Je prací na 30°C.Zimní spací pytel pro novorozence...Transparentní pláštěnka pro Magnum ochrání před deštěm, větrem i sněhem. Pokud plánujete vycházky do přírody, může se hodit...Velmi užitečným příslušenstvím je autosedačka Huggy. Snadno ji nasadíte na podvozek Comfort Ergo Bike. Stejně snadno jim i sundáte. Nepotřebujete k tomu žádné adaptéry.Před komáry i jiným hmyzem ochrání v létě síťka proti hmyzu.(Zobrazeno na jiném typu kočárku.)Bavlněná letní vložka pro sportovní sedačku.Originální, vypracovaný zimní spací pytel s otvory pro 5-ti bodové pády a s kapucí do sportovní sedačky nebo hluboké vaničky Froté letní vložka do autosedačky Huggy oddělí dítě od polyesterové tkaniny.Siťka proti komárům a dalšímu hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.Skládací aluminiový stojan pro Magnum a autosedačku Huggy využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Je lehký, snadno se s nim manipuluje a je vybaven kolečky.