Lodge

Cestujete na dovolenou, na chatu, k babičce. Zde všude, ale také i doma, využijete cestovní postýlku, nabízející pohodlí a design.

Cestovní postýlka Lodge v sobě spojuje praktičnost a moderní design. Praktická, lehká ( jen 10 kg), s mnoha funkcemi, ušlechtilé tvary, dodává se v aktuálních trendových barvách. Snadno se skládá i rozkádá, ve složeném stavu zabírá minimum místa a protože je součástí dodávky i praktická taška, snadno se prenáší. To vše ji řadí mezi inovativní produkty pro často cestující moderní rodiče.

Detaily

Multifunkční matrace, přestavitelná do 2 výškových úrovní, je součástí výbavy.Boční výlez s uzávěrem na zip.Na druhém čele postýlky je umístěn kapsář na drobnosti a potřeby pro dítě. Na stejné straně Lodge jsou kolečka usnadňující manipulaci. Uprostřed se nachází středová vzpěra zvyšující stabilitu a pevnost Lodge.

Standardní výbava

Před komáry i jiným hmyzem ochrání v létě síťka proti hmyzu, která je standardně součástí dodávky.Již zmíněná taška na přepravu či uložení je dodávána spolu s postýlkou a navíc v koordinované barvě.