Zuma

Mnoho rodičů hledá do svého moderního interiéru odpovídající dětskou židličku. Řešením je Zuma spojující promyšlený design s dokonalou technologií.

Zuma nabízí mnoho funkcí díky nimž se stane stolování s dítětem jednim z nejhezčích okamžiků dne

Některé dětské židličky jsou potištěny veselými motivy. Jiné mají zajimavý design, ale jen tak stojí bez možnosti snimi cokoliv udělat. Většina rodičů ale hledá židličku nabízející kromě moderního designu užitečné funkce. Pro ně vyvinula Inglesina Zumu. Je krásná, použité materiály, barvy i čisté linie ladí s moderním interiérem a funkce jež nabízí překonávají vše co bylo dosud na trhu k dispozici. Zuma se stala novým standardem, který se konkurence lopotně snaží překonat. Inglesina mezitím k elegantní bílé barvě plastů doplnila trendovou tmavou variantu a rozšířila počet barev potahů. Se Zumou se snadno manipuluje, složená se vejde pod stůl či kuchyňskou desku a díky možnosti výměny potahu za jinou barvu se vám nikdy neomrzí.

Líbí se Vám? Můžete si ji koupit. Stačí jen párkrát kliknout...

Detaily

5-ti bodové bezpečnostní pásy musí být vždy nasazeny.Sklon sedačky je nastavitelný do 3 poloh.Výškové nastavení do 8-mi poloh vyhovuje pro téměř každý stůl.Složená zabírá minimum místa a vejde se i pod stůl nebo kuchyňskou desku.Ve složeném stavu se odkryjí dosud skrytá kolečka (v červeném kroužku) pomocí nichž doma zavezete Zumu kam potřebujete a nemusíte ji přenášet.Zuma je vybavena podnosem, na který si přichystáte jídlo pro dítě, a který pak můžete nechat umýt v myčce nádobí.Při jídle děti kolem sebe nadělají a proto je důležité, že se skořepina sedačky snadno udržuje a oba potahy jsou snadno odstranitelné a také prací v ruce na 30°C.

Volitelné příslušenství

Zuma se nikdy neomrzí. Stačí vyměnit barvu potahu, který si můžete dokoupit vždy v aktuální a současně módní barvě.

Média