Inglesina Trilogy

Sportovní kočárek Inglesina Trilogy je novinkou, maximálně praktickou a ovladatelnou.

TRILOGY-LIFESTYLE-00 800

TRI sport

tri slozene

Vytváří novou designově čistou řadu, moderní s aktuálními a rafinovanými barvami potahů. Kolečka vybavená kuličkovými ložisky nekladou odpor a dálkovým mechanismem ovládajícím přední natáčecí kolečka, lze manipulovat tak lehce, že stačí jen křehké konečky ženských prstů. Jednou z nejdůležitějších vlastností kočárků této kategorie je snadnost jejich skládání a rozkládání. Trilogy hravě složíte či rozložíte jedním pohybem ruky s pouze jedinou pojistkou. Sportovní sedačka je prostornější než jakékoliv golfové hole a přitom stejně, ne-li lépe skladná, při zachované možnosti změny orientace sedačky po směru či proti směru jízdy. Navíc do podvozku Trilogy přímo upevníte autosedačku Huggy.

  

Stáhněte si katalog kočárku Inglesina Trilogy v PDF ( velikost 2,1 MB) stačí jen klik...

Podvozky

Podvozek Zippy ardesiaPodvozek Zippy titanio Podvozek Zippy ardesia

Detaily

  Rukojeti jsou teleskopicky nastavitelné do dvou výšek.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Boudička sportovní sedačky je také vybavena ochranným kšiltem, který chrání před sluncem, ale když se zapomene pláštěnka, také před deštěmZáda sportovní sedačky svírají se sedákem úhel 175°, dítě tak může pohodlně ležet.Zadní díl boudičky upevněný zipem můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Zadní díl boudičky upevněný zipem můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Velká přední natáčecí kolečka s funkcí automatické aretace jsou skvěle odpružena pro pohodlnou jízdu i přes nerovné povrchy. Jsou vybavena valivými ložisky pro minimalizaci jízdních odporů a také poprvé u Inglesiny dálkovým ovládáním aretace.Trilogy je první Inglesina vybavená dálkovým ovládáním aretace předních natáčecích koleček, takže maminka nemusí kočárek obíhat a pojistky hledat. Má je přímo poruce. Pohybem páček nahoru či dolů pojistky ovládá.Neuvěřitelně jednoduché rozložení podvozku jen jednou rukou.1 Zmáčknutím pojistky na pravé rukojeti se podvozek prakticky sám rozloží. 2 Rukojeť trochu přizvednete vzhůru. 3 Pak už ho jen nohou zajistíte.Složení podvozku jen jednou rukou. Před skládáním zaaretujte přední natáčecí kolečka. Stisk centrální pojistky (červená) pak tah směrem vzhůru a podvozek se složí.Ve složeném stavu stojí.Ve složeném stavu zabírá minimum místa a můžete jej uchopit za boční rukojeť a nest jako kufřík.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická taška na rukojeť ve stejném barevném provedení, která je vybavena přebalovací podložkou.Bavlněný froté potah pro letní měsíce je pro dítě příjemný, chrání potah kočárku a usnadňuje udržování hygieny.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Spací pytel do sportovní sedačkySada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta.Letní vložka do autosedačky Huggy.I pro autosedačku Huggy nabízí Inglesina originální pláštěnku, která pokud je Huggy nasazena na podvozku ochrání před nepřízni počasíSiťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.Je to vhodné řešení pokud vaše vozidlo není vybaveno uchyty ISOFIX a nebo když preferujete ekonomické řešení.

Média