Inglesina Espresso

I Espresso se stalo legendou. Ale nové Espresso od Inglesiny nabízí nezaměnitelný vzhled a ještě více pohodlí a funkcí než kdykoliv dříve.

Zavřete oči. Představte si sportovní kočárek ideální pro život ve městě. Tak praktický, ovladatelný, kompaktní, že si získá i technicky zaměřeného tátu. Tak pohodlný a super vybavený, že garantuje to nejvyšší pohodlí pro vaše dítě. A tak neodolatelný, s nezaměnitelným stylem Inglesiny, že zasáhne přímo srdce každé maminky. A když oči otevřete, je tím přáním Espresso.

Je tak praktické, lehké a kompaktní. Nové Espresso má vylepšené ovládání prodloužené opěrky zad a také nastavitelnou podložku pod nožičky. Může se tak používat hned od narození dítěte. Espresso znamená pohodlnou jízdu pro dítě a pohodlné procházky pro rodiče díky jeho nízké hmotnosti a celkové ovladatelnosti, ale také díky zvětšeným kolečkám, které mají nově průměr 18,5 cm. Výškově nastavitelná rukojeť je skvělá pro rodiče jakékoli postavy. Přední madlo (které lze otevřít a zavřít) umožňuje snadné umístění dítěte do kočárku. Ve složeném stavu je tak kompaktní, že zvedání, přenášení a přeprava jsou hračka! Rafinovaný nánožník ve stylu Inglesiny a praktická pláštěnka jsou v sériové výbavě.

Líbí se Vám? Můžete si jej koupit. Stačí jen několikrát kliknout...

Stahujte techický popis kočárku - zde.

Sportovní kočárek

Boční pohled na Inglesina EspressoŠikmý pohled na Inglesina Espresso S pláštěnkou - Inglesina Espresso.

1. Z boku
2. Šikmo
3. S pláštěnkou

 

Detaily

Prodloužená opěrka zad poskytující dostatek místa i většímu dítěti je nastavitelná do 3 poloh. Spolu s podpěrkou nohou vytváří rovinu použitelnou hned od narození dítěte. Boudička je překlápěcí dopředu pro maximální ochranu proti větru nebo slunci.Oboustranně oddělávací madlo usnadňuje vkládání dítěte do kočárku. 5 bodově nastavitelný bezpečnostní pás s měkce polstrovanými popruhy.Rozepnutím prakticky umístěných zipů na boudičce mužete srolovat její část a zajistit tak dítěti v létě dostatečnou ventilaci. Z boudičky se tak stane naklápěcí sluneční stříška.Boudička je na zadním díle vybavena prostornou kapsou a také průhledným okénkem.Ve složeném stavu zabírá minimum místa, snadno se s nim manipuluje, je tak krátké, že jej uchopíte jako kufřík za rukojeť a je proto ideální na cesty.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře zatepleným nánožníkem pro chladné nebo větrné období. Rukojeť je výškově nastavitelná a příjemná na dotek, protože je vybavena jemným povrchem soft touch.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická přebalovací taška ve stejném barevném provedení.Zimní pytel s otvory pro bezpečnostní pásy

Stahujte technický popis kočárku - zde.

Média