Quad sport

Quad není jen systém, ale i naprosto vyjimečný sportovní kočárek.

QUAD SPORT LIFE STYLE

Moderní, robusní, a díky možnosti volby typu podvozku do terénu i do města. Se správně vybraným podvozkem projede sportovní kočárek Quad snad všude, je extrémě skladný, vybavený patentovaným skládání a některé podvozky kuličkovými ložisky. Sportovní sedačka se snadno orientuje ve směru či v protisměru jízdy. Díky této velmi prostorné, praktické a zároveň trendy sportovní sedačce, která je naklápěcí až do vodorovné polohy a schválená pro použití hned od narození dítěte, je připraven pro všechna roční, období zvláště když má prostorný prodloužený nánožník, pláštěnku a sklopnou prodlužovací boudičku s funkcí sluneční clony. Sportovní sedčku Quad nasadíte na téměř každý podvozek Inglesina.

Líbí se Vám? Můžete si jej koupit. Stačí jen několikrát kliknout...

  

Ocenění

Oblíbený dětský modulární systém Inglesina Trilogy byl oceněn v USA cenou pro nejlepší dětský výrobek roku!Oblíbený dětský modulární systém Inglesina Trilogy byl oceněn v USA cenou pro nejlepší dětský výrobek roku!

Podvozky

Black (pouze pro Vulcano).Ardesia.Podvozek Bike - černý.

Detaily

  Spojená rukojeť s měkkým soft touch úchopem je nastavitelná do výšky. Ve složeném stavu má podvozek kompaktní rozměry a stojí samostatně. Pojistka proti samovolnému rozložení již složeného podvozku. Podvozek je vybaven revolučním systémem skládáním umožňujícím složit a rozložit podvozek pouze jednou rukou, patentováno Inglesinou. (Složený podvozek). Podvozek je vybaven revolučním systémem skládáním umožňujícím složit a rozložit podvozek pouze jednou rukou, patentováno Inglesinou. (Skládání podvozku krok 2). Podvozek je vybaven revolučním systémem skládáním umožňujícím složit a rozložit podvozek pouze jednou rukou, patentováno Inglesinou. (Skládání podvozku krok 1). Podvozek je vybaven revolučním systémem skládáním umožňujícím složit a rozložit podvozek pouze jednou rukou, patentováno Inglesinou. (Rozložený podvozek). Podvozek je vybaven revolučním systémem skládáním umožňujícím složit a rozložit podvozek pouze jednou rukou, patentováno Inglesinou. (Rozkládání podvozku krok 2). Podvozek je vybaven revolučním systémem skládáním umožňujícím složit a rozložit podvozek pouze jednou rukou, patentováno Inglesinou. (Rozkládání podvozku krok 1). Průhledné okénko na boudičce. Boudička na sportovní části má nastavitelnou velikost díky praktickému, skrytému zipu. Boudička je překlápěcí dopředu pro maximální ochranu proti větru nebo slunci. Ve 4 polohách sklopné opěradlo sportovní sedačky s centrálním řízením. Díky možnosti nastavení vodorovné polohy je kočárek vhodný už od narození (doporučuje se dokoupit zmenšovací vložka Cocoon). Ve 4 polohách sklopné opěradlo sportovní sedačky s centrálním řízením. Ve 4 polohách sklopné opěradlo sportovní sedačky s centrálním řízením. Ve 4 polohách sklopné opěradlo sportovní sedačky s centrálním řízením. Ergonomická, zmenšovací vložka pro novorozence Cocoon vyrobená z měkkého jerseye. Měkký, polstrovaný, široký a dostatečně dlouhý nánožník perfektně zabalí miminko, může být připnut na boudičku, aby maximálně chránil děťátko před vnějším chladem nebo na madýlko při poloze na sezení. Pláštěnka pro sportovní kočárek. 5 bodově nastavitelný bezpečnostní pás s měkce polstrovanými popruhy.   Sportovní sedačka je reverzibilní (poloha na podvozku může být podle volby po směru i v protisměru jízdy - čelem k mamince. Nastavení polohy je velmi snadné.    

Volitelné příslušenství

Bavlněná letní vložka pro sportovní sedačku.Zimní spací pytel s otvory pro 5-ti bodové pády a s kapucí do sportovní sedačky nebo hluboké vaničky Pokud plánujete jízdu v nejtěžším terénu, může se Vám hodit ERGO BIKE ARDESIA. Robusní podvozek s nafukovacími koly o průměru 300mm, pevným prostorovým rámem. Vybaven praktickou pumpičkou k nafouknutí kol. Skvěle odpružen, vinuté pružiny jsou kryty plastovými třmeny. Skládá se do balíčku, obsahuje prostorný košík (nosnost až 3 kg) a sekundární pojistku proti složení.Adaptér Inglesina Maxi Cosi umožňuje umístit na podvozek Quad autosedačky, vajíčka jiných značek, pokud jsou vybaveny systémem Maxi-Cosi,např. Kiddy (Evolution/Evolution 2/Lunafix) + Maxi-Cosi (Mico AP & Prezi) + Cybex (Aton & Aton 2) + Nuna Pipa a další. V případě, že máte jinou autosedačku s uchyty Maxi Cosi, vyzkoušejte na prodejně, zda bude pasovat na podvozek.

Média