Inglesina Trip

Trip je lehký, kompaktní kočárek s moderním designem.

trip vert

Je mnohostranně vybavený speciálními funkcemi. Jednoduchý a sportovní tvar a široká škála výběru podmanivých barev, aby byl stejně atraktivní jako praktický. Je to deštníkový skládací systém, jeho kompaktní rozměr a nízká hmotnost, co usnadňují rodičům jeho využívání při každodenních činnostech. Během slunných dnů chrání dítě před přímým slunečním světlem, zatímco pláštěnka chrání dítě před náhlými změnami počasí. S Tripem je vaše dítě vždy v bezpečné a pohodlné pozici díky madlu, polohovacímu opěradlu a nastavitelné podnožce.

Sportovní kočárek

Čelní pohled na Inglesina TripŠikmý pohled na Inglesina Trip. Boční pohled na Inglesina Trip.

1. Zepředu
2. Šikmo
3. Zboku

 

Detaily

Opěrka zad je nastavitelná do 3 poloh. Boudička s tichým mechanismem je naklápěcí a s vyklápěcím kšiltem tak chrání před sluncem nebo deštěm.Prostorná boudička je naklápěcí dopředu a také je vybavena velkým kšiltem chránícím dítě před prudkým sluncem.Je vybaven bezpečnostním madlem, kterého se jeho pasažér může za jízdy držet a které se skládá i s kočárkem. Také velká podložka pod nožičkami nastavitelná do dvou poloh přispívá k jeho pohodlí. 5-bodové pásy jsou nastavitelné do dvou výšek a jsou opatřeny látkovými chrániči pásů.Boudička je na zadním díle vybavena průhledným okénkem s překryvnou klopou fixovanou suchými zipy, takže dítě máte stále na očích.Ve složeném stavu zabírá minimum místa a můžete jej uchopit za boční rukojeť a nest jako kufřík.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem v koordinované barvě s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická přebalovací taška ve stejném barevném provedení.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Zimní pytel s otvory pro bezpečnostní pásyPraktický zateplený nánožník promění Trip v kočárek pro každé roční období. Dodává se v černé barvě.

Technické údaje

Odpovídá EN 1888 pro děti od 6ti měsíců do 15 kg. Je také schválen podle US normy ASTM F833 pro děti od 3 měsíců do 55 lbs (25 kg) a kanadské normy SOR-85-379 pro maximální hmotnost do 55 lbs ( 25 kg) a maximální výšky dítěte 110 cm.

Média