Inglesina Zippy Light

Skládání a rozkládání nikdy nebylo lehčí.

Zippy Light se skládá jednim pohybem a složený sám stojí

Většina lehkých golfek, a to i těch drahých, má komplikované pojistky i skládání. Zippy Light přináší do této kategorie novou dimenzi ovládání, neboť se opravdu rozloží nebo složí jen jednou rukou. Také unikátní propojená rukojeť usnadňuje jeho ovládání. Vhodný i pro nejmenší děti, může se pochlubit pohodlným sedadlem, plně sklopnou opěrkou zad, nastavitelnou opěrkou nohou a velkou rozšiřitelnou boudou s maximální ochranou proti slunečnímu záření. Kočárek zvládá i nejužší pasáže cesty s lehkostí, a zabírá minimální prostor v uzavřeném stavu, ve kterém zůstane sám stát. Volitelné příslušenství - vložka "Sweet Puppy", je sada pro novorozence, a umožní vám vozit v Zippy Light miminko zcela bezpečně a v naprostém pohodlí srovnatelném s hlubokou vaničkou.

Sportovní kočárek

Čelní pohled na Inglesina Zippy LightŠikmý pohled na Inglesina Zippy-Light. Boční pohled na Inglesina Zippy-Light.

 
1. Zepředu
2. Šikmo
3. Zboku

 

Detaily

Opěrka zad je nastavitelná do 3 poloh. Od sedu až do pohodlného lehu. Směrem vzhůru se do poloh nastavuje automaticky, směrem dolů se ovládá centralizovaně jen jednou rukou.Prostorná boudička je naklápěcí dopředu a také je vybavena velkým kšiltem chránícím dítě před prudkým sluncem. Podle potřeby můžete měnit její velikost integrovaným zipem na krajích středového dílu. Je také bezhlučná a samovypínací. Stupeň ochrany před sluncem je UPF50Je vybaven bezpečnostním madlem, kterého se jeho pasažér může za jízdy držet a které se skládá i s kočárkem. Také velká podložka pod nožičkami nastavitelná do dvou poloh přispívá k jeho pohodlí. 5-bodové pásy jsou nastavitelné do tří výšek a jsou opatřeny látkovými chrániči pásů.Boudička je na zadním díle vybavena síťovaným průhledným okénkem s překryvnou klopou, takže dítě máte stále na očích a navíc v horkých dnech ventiluje prostor pod boudičkou.Ve složeném stavu stojí sám a neušpiní se tak od země. Zabírá minimum místa a pro jeho transport odaretujete přední kolečka, uchopíte za madlo a Zippy pak jede složený za Vámi.Propojená rukojeť, zcela vyjimečná u tohoto typu kočárků, usnadňuje ovládání, ke kterému tak stačí jen jedna ruka.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí standardní výbavy. Chrání před deštěm a sněhem, ale pomůže i při silném větru.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Zimní pytel s otvory pro bezpečnostní pásyPraktický zateplený nánožník promění Zippy Light v kočárek pro každé roční období. Je nastavitelný do dvou poloh, na obrázku v poloze pro velmi špatné počasí. Dodává se v koordinované barvě.Novorozenecká vložka SWEET PUPPY z tohoto sporťáku vytvoří kočárek použitelný hned od narození. Více informací o SWEET PUPPY naleznete v oddělení příslušenství.

Technické údaje

Odpovídá EN 1888 pro děti od narození (s opěradlem zad ve vodorovné poloze) až do 15 kg. Rozměry složený: 31 x 96 x 32 cm, rozložený: 49 x 101,5 x 80 cm. Hmotnost 6,9 kg.

Média