Inglesina Sofia

Sofia je ideální hluboký kočárek pro procházky v každém počasí i terénu.

Hluboké kočárkySofia na podvozku Comfort Ergo Bike je ideální kočárek pro všechny typy terénů. Prostorný a pohodlný kočárek je vybaven dečkou výklopnou vzhůru při nepříznivém počasí a naklápěcí opěrkou hlavičky ovládanou přes centrální řídící systém. Je také vybavena innovatovní podložkou pro novorozence WELCOME PADTM.

Spolu se Sofií obdržíte pro pobyt v přírodě originální pláštěnku na hluboký kočárek a také síťku proti hmyzu. Pro použití doma STAND UPTM. Pomocí něj využijete vaničku jako postýlku. A když dítě na procházce usne, přenesete jej ve vaničce domu a upevníte na STAND UPTM.

Autosedačka od Inglesiny Huggy je volitelně k dokoupení a upevňuje se na podvozek přímo bez adaptéru nebo můžete využít originální volitelné adaptéry Inglesina, na které nasadíte teměř všechny autosedačky s upevněním kompatibilním s Maxi Cosi. Příkladem může být vítěz testu Kiddy Evoluna i-Size.

Podvozek s velkými nafukovacími koly umožňuje vypořádat se snadno s jakýmkoliv terénem, takže si dítě může užívat procházek v pohodlí. Ale můžete si zvolit i jiné podvozky, které jsou univerzálnější či více do města a nákupních center.

Líbí se Vám? Zajímá Vás cena? Stačí jen kliknout...