Inglesina Classica

Classica slideshow homepage

Dokonalý kočárek pro princeznu nebo prince.

Vezměte je na vycházku ve skutečně nejvyšším stylu a dopřejte svému milovanému dítěti pravý královský komfort. Jako v pohádce budou obklopeni aurou nadčasového produktu, vyrobeného zcela ručně, jedinečného a speciálního, stejně jako oni.

Luxusní a módní potahová tkanina Classica Jacquard

Módní s rafinovanými detaily, teprve při bližším pohledu zjistíte, že luxusní potahový materiál je tvořen módním Jacquardem s vytkávaným vzorem. V kolekce jsou zastoupeny elegantními, nadčasové barvy i velmi módní šedo-stříbrná. Což nabízí mnoho možností pro sladění s oděvem a vytvoření neopakovatelného dojmu.

Prostorná hluboká vanička je výráběna ručně z pravého dřeva a je tak vždy originálem, pro který jsou potahy ušity na míru. Klasické čalounické postupy z dřevěného základu vytvoří jedinečný unikát. Příjemné vnitřní potahy spolu se záclonkami navozují intimní atmosféru a chrání dítě před zvědavými pohledy ať jste s kočárkem kdekoliv. Unikátní Welcom Pad

Vybavená Welcome Pad TM Bude se cítit bezpečně jako ve vašem objetí:
Pohodlná poloha na zádech a optimální pozice nožiček ho stabilizují za jizdy a pomáhají mu usnout. Zlepšuje ventilaci a klima ve vaničce kočárků. Snižuje riziko plagiokefálie (syndrom ploché hlavy).

Autosedačka CLASSICA JAR HUGGY 0+I při důrazu na design a eleganci můžete spolu s dostupným příslušenstvím vytvořit z Classicy plnohodnotný travel systém obsahující spolu s hlubokou vaničkou na podvozku Balestrino také autosedačku Huggy 0-13 kg a sportovní sedačku. Autosedačka se upevní do podvozku Balestrino přiloženými adaptéry.Sportovní kočárek CLASSICA JAR I jeji vnitřní vložka respektuje poznatky neonatologie a je tvarovaná pro optimální pozici hlavičky i nožiček dítěte. Ve 3-4 měsících vložku vyjmete, a vytvoříte tak dítěti dostatek místa pro jeho růst. 

Ani když dítě vyroste z hluboké vaničky se nemusíte vzdát své Classicy. Sportovní sedačka, kterou upevníte stejnými adaptéry jako Huggy, je velmi prostorná, nastavitelná od sezení až do vodorovné pozice na ležení, vybavená nastavitelnou a polohovatelnou opěrkou nohou. Přitom je potažena stejně kvalitním jacquardovým materiálem.

Classica je královna kočárků a jako taková je trvalým symbolem rodiny i tradice. Classica je určena pro ty, kdo chtějí exkluzivní kočárek, jejž budou všichni obdivovat a na který, až jej poprvé na ulici spatří, nikdy nezapomenou.

Využijte Classicu na plno a vyberte si užitečné příslušenství