Podvozek Inglesina Aptica

 

Hliníkový rám s propojenou rukojetí potaženou koženkou, odpružený s velkými koly. Dokáže čelit dlažebním kamenům historických center nebo parků a cestám na výlet v maximálním pohodlí dítěte.

Rozloží se a složí jen jednou rukou. Složený na rovině stojí sám a rukojeť zustává nahoře čistá, bez kontaktu se špinavou zemí.

Velká, gelová kolečka s kuličkovými ložisky pro snížení námahy při jízdě. Přední natáčecí kola o průměru 190 mm, zadní bržděná průměr 260 mm. Mrštný a kompaktní, jen 50 cm široký, projede nejužšími prostory. Nepřekvapí Vás malý výtah, těsně zaparkovaná auta, nedostatek prostoru mezi regaly v obchodě. Velký koš se zesíleným dnem, vybavený uzaviratelnou částí se zipem. Reflexní linka na košíku zvyšuje bezpečnost ve večerních hodinách.
Po složení je podvozek velmi kompaktní, na rovině stojí sám a rukojeť je nahoře, takže se neušpiní od země. Výškově nastavitelná rukojeť se 4 polohami a s teleskopickým mechanismem. Příjemná a elegantní rukojeť potažena umělou kůží s logem Inglesiny.

 

Rozměry podvozku

Rozložený podvozek (Š x V x D):
50 x 99,5/109,5 x 84/96 cm

Složený podvozek (Š x V x D):
50 x 90 x 34 cm (153 l zavazadlového prostoru)

Hmotnost podvozku: 8,3 Kg