Inglesina Blink

Net - nové ultralehké golfové hole od Inglesiny v 5ti jasných zářivých barvách!.

Blink je nejlehčí z golfových kočárků, s hmotností pouhých 5,1kg! Základ potahu sedadla je vyroben výhradně ze síťoviny, aby umožnil proudění vzduchu i v nejteplejších měsících. Prostorná opěrka zad je sklápěcí do 2 poloh. Váš malý cestující si může příjemně zdřímnout ve stínu pod stříškou s UV filtrem UPF 50+, dokonale chráněn před škodlivými slunečními paprsky. Net se snadno čistí, vložka je snímatelná a pratelná. Net lze velmi snadno rozložit a složit a ve složeném stavu může stát bez opory, takže žádná část, která je v přímém kontaktu s dítětem, se nedotkne země. Navíc se nemusíte vůbec ohýbat! Je vybaven praktickým ramenním popruhem, abyste jej mohli vzít kdykoli na cesty.

Sportovní kočárek

Šikmý pohled na Inglesina Net. Boční pohled na Inglesina Net.

 
1. Šikmo
2. Zboku

 

Detaily

Boudička s tichým mechanismem je naklápěcí a opatřena vysokým stupněm ochrany před sluncem.Dvěpolohy sklonu opěrky zad, pro dokonalý odpočinek. Nastavení pomocí integrovaných zipů.Použití síťoviny zajišťuje nepřekonatelnou prodyšnost v letních dnech.Potah kočárku je vyroben z prodyšné síťoviny.Ve složeném stavu zabírá minimum místa, zůstane stát ve vertikální poloze a neušpiní se tak potah od země. Můžete jej uchopit za boční rukojeť a nest jako kufřík nebo přehodit přes rameno.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Je vybavený měkoučkou vložkou s otvory pro pásy.Efektní popruh usnadní přenášení i skládání kočárku.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem v koordinované barvě s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická pláštěnka ochrání před deštěm i větrem. Je k dokoupení jako příslušenství.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Zimní pytel s otvory pro bezpečnostní pásy

Technické údaje

Odpovídá EN 1888 pro děti od 6ti měsíců do 15 kg. Také je schválen podle ASTM F833-13b (od 3 měsíců do 25 kg) a SOR/85-379, kde je maximální hmotnost 50 lbs (25 kg) a maximální výška dítěte 43 palců (110 cm).

Typ skládání: deštník

Rozměry v rozloženém stavu: 47 x 109,5 x 74 cm (šířka x výška x hloubka)

Rozměry ve složeném stavu: 25 x 107 x 21,5 cm (šířka x výška x hloubka)

Hmotnost v kg: 5,1 bez / 5,4 včetně stříšky

Materiál konstrukce: hliník/nylon Materiál potahu: polyester

Média