Inglesina Trip

Trip je lehký, kompaktní kočárek s moderním designem.

Golfky do 25 kg hmotnosti dítěte? Ano pokud vyberete Trip. Je testován podle tří norem, evropské, americké a kanadské. Luxusní porce prostoru pro dítě, bohaté polstrování včetně 5-ti bodových bezpečnostních pásů a optimalizovaný sklon sedadla mu nabízejí to nejpohodlnější svezení. Mnohostranně vybavený a doslova nabitý užitečnými funkcemi. Jednoduchý sportovní tvar a široká škála výběru aktuálních barev, aby byl stejně atraktivní jako praktický.

Každodenní činnosti jsou usnadněny jeho osvěčeným deštníkovým systémem skládání, kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Velmi prostorná boudička s překlápěnímím a bezhlučným mechanismem chrání během slunných dnů, a když se zatáhne nebo příjde vítr a déšť, hodí se sériově dodávaná pláštěnka. S Tripem je vaše dítě vždy v bezpečné a pohodlné pozici díky madlu, polohovacímu opěradlu zad a nastavitelné opěrce nožiček.

 

Technické údaje

Odpovídá EN 1888 pro děti od 6ti měsíců do 15 kg. Je také schválen podle US normy ASTM F833 pro děti od 3 měsíců do 55 lbs (25 kg) a kanadské normy SOR-85-379 pro maximální hmotnost do 55 lbs ( 25 kg) a maximální výšky dítěte 110 cm.

 

Média