Inglesina Aptica Duo 2 v 1

Aptica Duo: nový kombinovaný kočárek od Inglesiny se stylem GLAM, výjimečně pohodlný pro dítě, snadno použitelný pro rodiče.

Kombinovaný kočárek Aptica Duo se skládá z: hluboké vaničky, matrace, Welcome PadTM, stojanu Stand UpTM, reverzibilního sporťáku, nánožníku, košíku, držáku pohárku a podvozku.

 

Dejte svému pokladu prostor

Hluboká vanička není jen dopravní prostředek. V dětském kočárku bude vaše dítě trávit mnoho hodin prvních měsíců života. Proto jsme navrhli perfektní prostředí, které je dokáže přivítat v pohodlí a bezpečí, které potřebuje.

Podpořte jeho rozvoj a správné držení těla

Jakmile se narodí, je vaše dítě křehké a bezmocné, opustí bezpečí vašeho bříška a musí čelit vnějšímu světu. Všechno co za něj doposud dělala maminka, musí po narozoní zvládnout samo. Pomozte mu cítit se v klidu, bezpečně, rozvíjet se a přitom udržovat správné držení těla.



Proč ho probudit?

Pokud usne na procházce v kočárku, nebudete ho budit po návratu domů. Bude to dobře pro něj i pro vás. Díky stojanu Stand Up lze hlubokou vaničku umístit pohodlně a hygienicky uvnitř domu a může se z ni dokonce stát skutečná postýlka pro noc. A přitom se může nacházet hned vedle vaší postele.

Sportovní kočárek: pohodlný a praktický

Jak je dítě větší zajistí jeho přepravu sportovní kočárek vybavený veškerým pohodlím pro dítě i rodiče.

Prostorná sedačka s pevnou konstrukcí s bočním vedením. Je vybavená prvky pro ventilaci a ochrany před sluníčkem a přehřátím. Dlouhá nastavitelná opěrka zad umožňuje použití od narození až do dosažení hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).

Dozvědět se více

Podvozek

Rozkládá se a skládá jednou rukou, stojí samostatně, když je složený a rukojeť se nedotýká země, takže ruce nepřicházejí do kontaktu s nečistotami.