Inglesina Aptica Quattro 4 v 1

Aptica: nový kočárek od Inglesiny s nezaměnitelným stylem GLAM, výjimečně pohodlný pro dítě, snadno použitelný pro rodiče a s překvapivými detaily.

Modelem Aptica pokračuje italský výrobce kočárků Inglesina ve své snaze o maximální bezpečnost a pohodlí dítěte ve všech aspektech. Využívá přitom svoji více než 50ti letou zkušenost s výrobou kočárků i propojení na největší tým zdravotnických expertů z oboru neonatologie z nemocnice v Bologni. Výsledkem jsou další vylepšení hluboké vaničky a zcela nový podvozek Aptica, odpovídající životnímu stylu moderní rodiny.

Aptica System Quattro se skládá z: hluboké vaničky, matrace, Welcome PadTM, stojanu Stand UpTM, autosedačky CAB R44 / 04 nebo autosedačky Darwin R129, reverzibilního sporťáku, nánožníku, košíku, držáku pohárku a podvozku.

 

Dejte svému pokladu prostor

Hluboká vanička není jen dopravní prostředek. V dětském kočárku bude vaše dítě trávit mnoho hodin prvních měsíců života. Proto jsme navrhli perfektní prostředí, které je dokáže přivítat v pohodlí a bezpečí, které potřebuje.

Podpořte jeho rozvoj a správné držení těla

Jakmile se narodí, je vaše dítě křehké a bezmocné, opustí bezpečí vašeho bříška a musí čelit vnějšímu světu. Všechno, co za něj doposud dělala maminka, musí po narození zvládnout samo. Pomozte mu cítit se v klidu a bezpečně, rozvíjet se, a přitom udržovat správné držení těla.

Cestujte s ním bezpečně

Pro každou jízdu autem, dokonce i nejkratší, vždy zajistí vaše dítě v autosedačce.

Dozvědět se více

Proč ho probudit?

Pokud usne na procházce v kočárku, nebudete ho budit po návratu domů. Bude to dobře pro něj i pro vás. Díky stojanu Stand Up lze hlubokou vaničku umístit pohodlně a hygienicky uvnitř domu a může se z ni dokonce stát skutečná postýlka pro noc. A přitom se může nacházet hned vedle vaší postele.

Sportovní kočárek: pohodlný a praktický

Jakmile je dítě větší, zajistí jeho přepravu sportovní kočárek vybavený veškerým pohodlím pro dítě i rodiče.

Aptica nabízí prostornou sedačku s pevnou konstrukcí s bočním vedením. Ta je vybavená prvky pro ventilaci a ochrany před sluníčkem a přehřátím. Dlouhá nastavitelná opěrka zad pak umožňuje použití od narození až do dosažení hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).

Dozvědět se více

Podvozek

Je neuvěřitelně praktický! Rozkládá se a skládá jednou rukou, stojí samostatně, když je složený, a rukojeť se přitom nedotýká země, takže ruce nepřicházejí do kontaktu s nečistotami.