Inglesina Quad Duo 2 v 1

Quad Duo Banner

Quad Duo 2v1 nabízí bezpečný odpočinek a spánek dítěte a bez přerušování na procházce i doma.

Koncept kočárku Inglesina Duo vychází ze skutečnosti, že právě narozené dítě potřebuje spát až 18 hodin denně. Kromě spánku a mateřského mléka potřebuje pro svůj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečí. A právě koncept Duo obsahuje všechno nezbytné pro naplnění těchto potřeb. Ať už budete na vycházce nebo doma a nebo na chalupě, s Inglesinou bude mít vaše dítě nepřerušovaný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí. Prostorná vanička kočárku je vybavena inovativní podložkou Welcome PadTM. Novorozenci, který neustále leží, tak poskytuje dokonalou neonatologickou péči. Má také prvky pro řízenou ventilaci a možnost využití při cestovaní autem. Je přitom lehká a jednoduše se upevní na všechny typy podvozků Inglesina.

QUAD DBG STROLLER 02Sportovní sedačka Quad ve velikosti XXL , která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je atestovaná až do 22 kg! Je velmi prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Navíc je nyní opatřena nastavitelnou a prodlužovací opěrkou nožiček, což umožní další prodloužení do délky o 5cm! Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem a sklopnou samovypínací stříškou s tichým chodem, funkcí prodloužení a sluneční clony. „Full Cover“ stříška má navíc možnost prodloužení pomocí zipu a tak i v poloze na ležení dokonale chrání.QUAD DBG CARRYCOT 01

Stojan Stand UpTM. Po návratu z procházky se hodí praktický a hygienický Stand UpTM , stojan na umístění vaničky v bytě. Miminko tak může nerušeně spinkat dál ve dobře známém prostředí a z hluboké vaničky máte rázem postýlku. Pro krátké zdřímnutí je možné nasadit na Stand UpTM také autosedačku Huggy.

Podvozek Quad 2018.  Vyrobený z leštěného hliníku, s rukojetí z ekokůže, je kompletně odpružený a s velkými gelovými koly. Může se chlubit praktickým jednoručním skládáním a rozkládáním, což oceníte, když druhou rukou budete držet hlubokou vaničku nebo autosedačku. Přitom skládání podvozků Inglesina je navrženo tak, že rukojeť se nedotýká země, když je kočárek složený. Hygiena je velmi důležitá, protože se při péči dítěte musíte dotýkat!

Kdy vybrat Quad Duo a kdy vybrat Quad Quatro. Quad Quatro je úplné řešení včetně autosedačky. Ale pokud již máte a nebo chcete koupit jinou autosedačku, je zde možnost pořízení Quadu ve verzi Duo. Inglesina nabízí adaptér pro upevnění autosedačky Maxi Cosi, který využijete i u jiných značek. Např. Kiddy, Cybex, BeSafe a mnoha dalších. Adaptér naleznete  níže mezi příslušenstvím.

Systém Inglesina Quad Duo 2v1 se skládá z:

  • + Sportovní části s boudičkou a nánožníkem
  • + Podvozku (na výběr několik variant, viz níže)
  • + Hluboké vaničky
  • + Nákupního košíku
  • + Držáku na nápoj
  • + Stojanu Stand Up

Nové, vylepšené podvozky

Detaily a vlastnosti hluboké vaničky Quad

        

Detaily a vlastnosti sportovního kočárku

                  

 

Média