Inglesina Sofia Duo

 

 

Elegantní, prostorný a praktický kočárek.

Elegantní hluboká vanička dokonale vypracovaná do posledního detailu, nabízející dostatek prostoru i pro ty největší novorozence. Vybavená podložkou Welcome PadTM pro snadné usínání a pohodlný spánek.

Sportovní sedačka navržena až do 22 kg s prodlužovací opěrkou nohou a nastavením opěrky zad od ležení do sezení. Je vybavena prodlužovací boudičkou a prostorným nánožníkem, kryjícím nohy.

Třetím prvkem systému je StandUpTM. Do něj upevníte doma vaničku, když se vrátíte z vycházky se spícím dítětem. Znečištěny podvozek zůstane mimo obytný prostor.

Vaničku i sedačku lze velmi snadno připojit a odpojit z podvozku nebo stojanu StandUpTM.

Součástí je i pláštěnka na hluboký kočárek a síťku proti hmyzu. To nejdůležitější tak máte.

Pro Sofii Duo je k dispozici několik typů podvozků. Maminky si nejčastěji vybírají houpací podvozek s nafukovacími kolečky s rukojetí v ekokůži, který zvládá i nejtěžší terén. Ale i další podvozky, atˇuž je to ultralehký Trilogy nebo univerzální Quad 2018, se těší oblibě.

Autosedačka od Inglesiny Huggy je volitelně k dokoupení a upevňuje se na podvozek přímo bez adaptéru nebo můžete využít originální volitelné adaptéry Inglesina, na které nasadíte teměř všechny autosedačky s upevněním kompatibilním s Maxi Cosi. Příkladem může být vítěz testu Kiddy Evoluna i-Size.