Inglesina Trilogy Plus Quatro

Trilogy Plus

Trilogy Plus Quatro je modulární systém, který si vás získá svým romantickým a vytříbeným stylem. Každý detail byl navržen tak, aby poskytoval vašemu dítěti maximální pohodlí a bezpečí a vám příjemný zážitek během jeho používání.

V nové kolekci 2018 nabízí Trilogy Plus Quatro exkluzivní materiály potahu a spolu s módním efektem melange je zdoben kontrastními paspulkami. Vanička má romantický vzhled, je velká a navržena v souladu se všemi bezpečnostními normami – lze ji použít na procházky, doma s praktickým stojanem Stand Up (který je součástí standardní výbavy) i v autě pomocí speciální sady Auto Kit. V kolekci 2018 je navíc vanička vybavena speciální matrací WelcomePad.

Speciální propojená rukojeť vykládaná kůží vám umožní příjemné řízení kočárku jen jednou rukou. Snadnost řízení zajišťují také kolečka, která jsou vybavena kuličkovými ložisky a dálkové ovládání aretace předních koleček, které je po ruce.

Lehký, pevný podvozek, s mnoha chromovanými částmi je vyroben na nejvyšší technologické úrovni. Eleganci mu dodávají chromované trubky a ráfky koleček, které upoutají pozornost na první pohled. Všechny prvky systému lze jednoduše připojit i odpojit, takže hluboký kočárek snadno změníte na sportovní a naopak.

Sportovní kočárek je velmi pohodlný a prostorný a vaše dítě ho může používat od prvních měsíců života. Před deštěm a větrem ho chrání zateplený nánožník, pláštěnka a ventilovaná boudička. Reverzibilní sedadlo mu umožňuje sedět po i proti směru jízdy, čelem k mamince i do světa.

Nová autosedačka Huggy, se svým speciálně navrženým tvarem, poskytuje větší ochranu při bočním nárazu, přičemž úhel sklonu opěradla nabízí více pohodlí pro dítě. Autosedačka je také nově vybavena větracími otvory. Upevňování či vyjímání sedačky z auta na podvozek a naopak lze provést jednou rukou, což z něj dělá ideální kočárek pro děti od narození až do tří let.

K systému si můžete (při)koupit podvozek do terénu - typ Ergo Bike nebo Quad.