Podvozek Inglesina Aptica XT

 

Lehký přitom robustní hliníkový rám s propojenou rukojetí potaženou koženkou, s adaptivním odpružením s velkými koly. Zvládne vycházky do přírody i nákupy v nákupních centrech.

Rozloží se a složí jen jednou rukou. Složený na rovině stojí sám a rukojeť zustává nahoře čistá, bez kontaktu se špinavou zemí.

Velká, antivibrační kolečka s kuličkovými ložisky pro snížení námahy při jízdě. Přední natáčecí kola o průměru 215 mm, zadní bržděná průměr 290 mm. Mrštný a kompaktní, jen 53 cm široký, projede nejužšími prostory. Nepřekvapí Vás úzká pěšinka, malý výtah, těsně zaparkovaná auta, nedostatek prostoru mezi regaly v obchodě. Adaptivní odpružení každého kola umožňuje  nastavení odpružení podle aktuální hmotnosti dítěte a nebo podle kvality povrchu po kterém pojedete. Pro více informací o odpružení klikněte na obrázek.
Po složení je podvozek velmi kompaktní, na rovině stojí sám a rukojeť je nahoře, takže se neušpiní od země. Výškově nastavitelná rukojeť se 4 polohami a s teleskopickým mechanismem. Příjemná a elegantní rukojeť potažena umělou kůží s logem Inglesiny. Antivibrační kolečka mají obruče tvořeny třemi vrstvami. Vnější nejtenší je tvrdá guma zajišťující odolnost proti oděru, vnitřní je polyuretanová pěna dvojí tuhosti, absorbující vibrace od mikronerovností, např.písku, drobných kamínků a podobně.

 

Rozměry podvozku

Rozložený podvozek (Š x V x D):
53 x 103/113 x 85/97 cm

Složený podvozek (Š x V x D):
53 x 90 x 35 cm

Hmotnost podvozku: 9,5 Kg