• maďarština
  • slovenština
  • Deutsch

inglesina Facebooksocial twitter

social yt

Aptica XT Quattro 4 v 1

Robusní kočárek s nastavitelným odpružením, dokonale pohodlný pro dítě, snadno použitelný pro rodiče.

Kdo by se nechtěl nechat hýčkat? Modelem Aptica XT se dostává koncept Baby Welness od Inglesiny na novou úroveň. Pohodlí a ochrana miminka jsou zajištěny mimořádně prostornou, pevnou a dokonale vybavenou hlubokou vaničkou a navíc dokonale odpruženým podvozkem vybaveným patentovanou technologií individuálně nastavitelného odpružení. Využívá přitom svoji více než 50ti letou zkušenost s výrobou kočárků i propojení na největší tým zdravotnických expertů z oboru neonatologie z nemocnice v Bologni. Výsledkem je další vylepšení unikátní vložky Welcome PadTM, tvořící součást hluboké vaničky a nový robusní podvozek Aptica XT, zvládající rozpadající se chodníky našich měst i polní nebo lesní cesty.

Aptica XT System Quattro se skládá z: hluboké vaničky, matrace, Welcome PadTM, stojanu Stand UpTM, autosedačky CAB R44 / 04 nebo autosedačky Darwin R129, sportovní sedačky, nánožníku, košíku, držáku pohárku a nového podvozku Aptica XT.

 


Nový rozměr pohodlí i ochrany

Pro Aptica XT vyvinula Inglesina uplně nová kola. Jsou větší (215 mm přední kola a 290 mm zadní kola). Mají speciální tvar, který přispívá k pohlcování drobných rázu od nerovností cesty. Vlastní obruče kol jsou tvořeny vnější tvrdou gumou, zajišťující dlouhou životnost kol, a dvouvrstvou výplní z pěnového polyuretanu, která stejně jako sofistikovaný tvar kol pohlcuje rázy a vibrace od nerovností povrchu cesty. Jízda je pak příjemější pro dítě i pro rodiče, kterým se do rukojeti kočárku přenáší mnohem méně vibrací.

Patentované nezávisle nastavitelné odpružení každého kola.

Děti rostou a cesty, kterými jedeme, jsou také každá jiná. Proto vyvinula Inglesina nastavitelné odpružení. Pro miminko vážící 4-5 kg si odpružení přepnete na soft, a později, až už z něj bude batole vážící 12 kg, odpružení přepnete na hard. Kromě možnosti nastavit tuhost odpružení, zvětšila Inglesina jeho zdvih. Takže Aptica XT lépe překonává i větší nerovnosti cesty.


Dejte svému pokladu prostor

Dětský kočárek není jen dopravní prostředek. V jeho hluboké vaničce bude vaše dítě trávit každý den mnoho hodin, po dobu prvních 8 měsíců života. Proto jsme ji navrhli prostornou, s perfektním prostředím, které je dokáže přivítat v pohodlí a bezpečí, které potřebuje.

Podpořte jeho rozvoj a správné držení těla

Jakmile se narodí, je vaše dítě křehké a bezmocné, opustí bezpečí vašeho bříška a musí čelit vnějšímu světu. Všechno, co za něj doposud dělala maminka, musí po narození zvládnout samo. Pomozte mu cítit se v klidu a bezpečně, rozvíjet se, a přitom mít správné držení těla, tímže mu dopřejete hlubokou vaničku vybavenou matraci Welcome Pad TM.


Cestujte s ním bezpečně

Pro každou jízdu autem, dokonce i nejkratší, vždy ochrání vaše dítě. Vyberte si ze dvou možností. Levnější a přitom velmi bezpečná a prostorná autosedačka CAB, schválena podle ECE R44/04 nebo o Darwin, schválen podle nejnovější normy R-129 i-Size a prověřen nezávislým testem ADAC 5/2019 s výsledkem DOBRÁ 2,0. Mimo autosedačky je k dispozici pro dlouhé cesty s minimem přerušení samotná hluboká vanička, která je s doplňkem KIT AUTO homologovaná do 8 měsíců (9 kg). Nevýhodou je, že vanička zabírá celé zadní sedadlo.

Dozvědět se víc o autosedačce Darwin


Proč ho probudit?

Na procházce teměř vždy usne. Nemusíte ho doma budit abyste ho přendali do postýlky. Bude to dobře pro něj i pro vás. Díky stojanu Stand Up lze hlubokou vaničku umístit pohodlně a hygienicky uvnitř domu a může se z ni dokonce stát skutečná postýlka pro noc. A přitom se může nacházet hned vedle vaší postele, u stolu, nebo kdekoliv to potřebujete. Naprosto perfektní je nacestách.


Sportovní kočárek: pohodlný a praktický

Jakmile je dítě větší, zajistí jeho přepravu sportovní kočárek vybavený veškerým pohodlím pro dítě i rodiče.

Aptica XT nabízí prostornou sedačku s pevnou konstrukcí s bočním vedením. Ta je vybavená prvky pro ventilaci a ochranu před sluníčkem a přehřátím. Dlouhá nastavitelná opěrka zad pak umožňuje použití od narození až do dosažení hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).

Dozvědět se více

Podvozek

Je neuvěřitelně praktický! Rozkládá se a skládá jednou rukou, stojí samostatně, když je složený, a rukojeť se přitom nedotýká země, takže ruce nepřicházejí do kontaktu s nečistotami. 

Volitelné příslušenství


Můžete si vybrat z široké nabídky pro různá období roku a podle vývoje dítěte. Rozšíří využití kočárku a dokonale k němu pasuje.

 

 

Vyberte si z palety barev

Líbí se Vám a chcete znát ceny? Stačí jen kliknout!

 

Média