Upgrade travel systému Quad 4v1 2019

Od konce ledna 2019 změnila Inglesina model autosedačky, kterou obsahuje systém Quad. Místo Huggy multifix je v sestavě autosedačka CAB v barvách kolekce Quad. Jaké má toto řešení výhody a jaké nevýhody?

Číst dál

Teplý fusak, aneb aby dítě nenachladlo!

I když to vypadalo, že teplý podzim brzy neskončí, dala o sobě zima v posledních dnech vědět. Přestaly stačit různé druhy dek a teplý zimní fusak se tak stal zcela nepostradatelným. Zvláště pokud se jedná o novorozence je zajištění teplné pohody velmi důležité. Ale to ví každá máma. Pro letošní zimu rozšířila Inglesina nabídku barev obou typů zimích pytlů o vínově červenou a o kosmickou stříbrnou.

Číst dál

APTICA-nový kočárek od Inglesiny

Nový kočárek od Inglesiny je již v prodeji. Koncem minulého týdne jsme dostali první dodávku kočárků Aptica. Tato novinka rozšiřuje nabídku o model s velkou hlubokou vaničkou, prostornou autosedačkou i sportovní sedačkou. Je přitom velmi lehký, dobře se ovládá a díky šířce pouhých 50 cm projede i tam, kde ostatní kočárky mají problém. Více informací o APTICE naleznete zde...

Pozvánka na For Babies 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies v Praze-Letňanech, který se koná od 25. do 28. října 2018. Expozici Inglesiny naleznete v hale 1, stánek č.1B14. Co v expozici naleznete?

Novinku Inglesina APTICA patřící ke stále oblibenějším systémum 4v1, tvoří ji prostorna hluboká vanička s matrací Welcome PadTM , autosedačky CAB nebo DARWIN, sportovní sedačkou určenou dětem do 22 kg a stojanem Stand UpTM. Nový podvozek APTICA rozšiřuje a tak si vyberete podle svých potřeb již ze čtyř typů.

Terenní, dokonale houpací podvozek Comfort Ergo Bike s nafukovacími koly, univerzální odpružený Quad s gelovými koly a předními natáčecími koly pro jízdu městem i do parku, APTICA do města a díky velkým kolům i do terénu a nebo ryze městský podvozek Trilogy, který složíte do hůlek jako golfky. Všechny tyto podvozky jsou odzkoušené, snadno se s nimi manipuluje, většinou jen jednou rukou.

Nová lehátka, houpátka a také zcela nová dětská jídelní židlička In Time. Neváhejte a využijte možnost si prohlédout a sami vyzkoušet kočárky a další výrobky od Inglesiny. Vše Vám předvedou naši odborníci, kteří také poradí, který kočárek se bude hodit právě Vám.

Organizační podrobnosti veletrhu For Babies naleznete zde...

Pozvánka na For Kids 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Kids v Praze-Letňanech, který se koná od 12. do 15. dubna 2018. Expozici Inglesiny naleznete v hale 1, stánek č.1C16. Co v expozici naleznete? Stále oblibenější systém 4v1, tvořený prostornou hlubokou vaničkou s matrací Welcome PadTM autosedačkou Huggy, sportovní sedačkou určenou dětem do 22 kg a stojanem Stand UpTM. Podvozek si vyberete podle svých potřeb ze tří základních typů.

Terenní, dokonale houpací podvozek Comfort Ergo Bike s nafukovacími koly nebo univerzální odpružený Quad s gelovými koly a předními natáčecími koly pro jízdu městem i do parku a nebo ryze městský podvozek Trilogy, který složíte do hůlek jako golfky. Všechny tyto podvozky jsou odzkoušené, snadno se s nimi manipuluje, většinou jen jednou rukou.

Neváhejte a využijte možnost si prohlédout a vyzkoušet kočárky a další výrobky od Inglesiny. Vše Vám předvedou naši odborníci, kteří také poradí, který kočárek se bude hodit právě Vám.

Organizační podrobnosti veletrhu For Kids naleznete zde...