V jarních měsících 2019 testoval německý automotoklub ADAC autosedačky. Jednou z testovaných byla autosedačka Inglesina Darwin i-Size. Jak Darwin v tomto nezávislém testu dopadl?

Číst dál

Vážení zákazníci,

 

srdečně Vás zveme k návštěvě expozice Inglesiny na pražském veletrhu FOR KIDS 2019 v Praze v Letňanech. V expozici naleznete novinku sezóny 2018/19 Inglesina Aptica 4v1, upgradovaný kočárek Quad 4v1 s novou autosedačkou CAB nebo Darwin. Také se zde v pražské výstavní premiéře se představí dva nové sportovní kočárky Inglesina Quid a Inglesina Sketch. Nebudou chybět ani golfové hole Inglesina Zippy Light, hluboký kočárek na houpacím podvozku Inglesina Sofia ani ikonická Classica.

Velmi široká bude i nabídka autosedaček Inglesina. Otočná, protisměrná i-Size autosedačka Keplero pro děti od 40cm do 105cm výšky. Na ni navazující Tolomeo 15-36kg se společně nastavitelnou výškou a šířkou opěrky zad. Nebudou chybět ani dva modely v kategorii univerzálních sedaček 9-36 kg Newton a Gemino.

Kromě kočárku a autosedaček Vás bude čekat nabídka lehátek, cestovních postýlek i dětských jídelních židliček.

Neváhejte proto, a pokud plánujete nákup, navštivte naši expozici, poraďte se s našimi odborníky a využijte výhodných veletržních nabídek. Stánek číslo 1D2 naleznete v hale1 Leňanského vystaviště. Veletrh trvá od 4.4. do 7.4.2019. Více organizačních informací naleznete na webu veletrhu.

Seznamte se s novým sportovním kočárkem od Inglesiny. Prostorný, vybavený a přitom extrémě skladný. Složený plní rozměrové limity příručního zavazadla některých leteckých společností*. Je to skutečný kočárek do letadla. Je také lehký, váží jen 5,9kg.

Více informací o kočárku Quid najdete zde...

*Pravidla leteckých společnosti se mohou vzájemě lišit a v čase měnit. Například rozměry pro příruční zavazadlo u společnosti Easy Jet, jsou větší než Quid ve složeném stavu s oddělanými zadními kolečky (dle stavu k 22.2.2019). Ale většina společností má pro přepravu dětí s kočárkem pravidla, která jsou rozdílná od pravidel pro příruční zavazadla a kočárek přepravují zdarma, a pokud je skladný a nesejde se jich v letu příliš mnoho, umístí ho do kabiny letadla. Proto se před každou cestou vždy informujte na aktuálně platná pravidla společnosti, se kterou budete cestovat.

Vážení zákazníci,

 

srdečně Vás zveme k návštěvě expozice Inglesiny na brněnském veletrhu Pro dítě 2019. V expozici naleznete novinku sezóny 2018/19 Inglesina Aptica 4v1, upgradovaný kočárek Quad 4v1 s novou autosedačkou CAB nebo Darwin. V české výstavní premiéře se představí dva nové sportovní kočárky Inglesina Quid a Inglesina Sketch. Nebudou chybět ani golfové hole Inglesina Zippy Light, hluboký kočárek na houpacím podvozku Inglesina Sofia ani ikonická Classica.

Kromě kočárku Vás bude čekat nabídka autosedaček, lehátek, cestovních postýlek i dětských jídelních židliček.

Neváhejte proto, a pokud plánujete nákup, navštivte naši expozici, poraďte se s našimi odborníky a využijte výhodných veletržních nabídek. Stánek číslo 049 naleznete v pavilonu G2. Veletrh trvá od 14.3. do 17.3.2019. Více organizačních informací naleznete na webu veletrhu. Stačí jen klik...

Od konce ledna 2019 změnila Inglesina model autosedačky, kterou obsahuje systém Quad. Místo Huggy multifix je v sestavě autosedačka CAB v barvách kolekce Quad. Jaké má toto řešení výhody a jaké nevýhody?

Číst dál