• maďarština
  • slovenština
  • Deutsch

inglesina Facebooksocial twitter

social yt

Darwin i-Size

Autosedačka Inglesina Darwin, schválena podle normy ECE R129, je nově k dispozici v barvách kolekce Quad. Technicky vychází z bohatých zkušeností Inglesiny s vývojem, výrobou a testováním autosedaček a navazuje tak na řadu sedaček Huggy a Huggy Multifix. V testu ADAC 5/2019 získala hodnocení 2,0 Good.

Autosedačka Inglesina Darwin s bází ISOFIX

Vychází ze stejné skořepiny jako CAB, od které se liší několika díly zvyšujícími jeji odolnost v případě bočního nárazu a možností použít bázi ISOFIX. Současně se tím i zvýšila její hmotnost. Ve vozidle ji využijete upevněnou pásy vozidla nebo pomoci báze ISOFIX, která je volitelnou částí.

Darwin má dostatek prostoru pro děti až do výšky 75 cm. K dispozici je příslušenství zvyšující pohodlí dítěte, letní vložka nebo zimní pytel, nebo rozšiřující jeho využití mimo vozidlo na podvozku APTICA, např. pláštěnka nebo síťka proti hmyzu.

Líbí se Vám a chcete znát cenu? Stačí jen klik...

Systém boční ochrany, pro větší bezpečnost dítěte v případě bočního nárazu.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy s centralizovaným mechanismem. 3-bodové bezpečnostní pásy jsou integrovány do opěrky hlavy a sledují nastavení, aby se přizpůsobily růstu dítěte.

Jednoduchý mechanismus pro upevnění a uvolnění autosedačky. Může tak být odpojena a snadno připojena k podvozku kočárku Inglesina, Standupu nebo bázi do auta, aniž by byl třeba jakýkoliv adaptér.

Ergonomický tvar s úhlem sklonu, který je ideální pro správnou polohu dítěte.

Darwin je vybaven polyuretanovými pěnovými vložkami pro větší ochranu proti bočnímu nárazu.

 

Redukční vložka z měkkého a prodyšného materiálu s lycrou, ergonomicky navržená pro podporu správného držení dítěte v prvních měsících.

Technické údaje

Vnitřní šířka opěrky zad: 27 cm, Vnitřní výška opěrky zad: 51 cm, Vnitřní délka sedáku: 24 cm, Vnější rozměry: 42 x 60 x 64 cm (šířka x výška x délka). Hmotnost: 4,75 Kg