• maďarština
  • slovenština
  • Deutsch

inglesina Facebooksocial twitter

social yt

Pozvánka na For Babies 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies v Praze-Letňanech, který se koná od 25. do 28. října 2018. Expozici Inglesiny naleznete v hale 1, stánek č.1B14. Co v expozici naleznete?

Novinku Inglesina APTICA patřící ke stále oblibenějším systémum 4v1, tvoří ji prostorna hluboká vanička s matrací Welcome PadTM , autosedačky CAB nebo DARWIN, sportovní sedačkou určenou dětem do 22 kg a stojanem Stand UpTM. Nový podvozek APTICA rozšiřuje a tak si vyberete podle svých potřeb již ze čtyř typů.

Terenní, dokonale houpací podvozek Comfort Ergo Bike s nafukovacími koly, univerzální odpružený Quad s gelovými koly a předními natáčecími koly pro jízdu městem i do parku, APTICA do města a díky velkým kolům i do terénu a nebo ryze městský podvozek Trilogy, který složíte do hůlek jako golfky. Všechny tyto podvozky jsou odzkoušené, snadno se s nimi manipuluje, většinou jen jednou rukou.

Nová lehátka, houpátka a také zcela nová dětská jídelní židlička In Time. Neváhejte a využijte možnost si prohlédout a sami vyzkoušet kočárky a další výrobky od Inglesiny. Vše Vám předvedou naši odborníci, kteří také poradí, který kočárek se bude hodit právě Vám.

Organizační podrobnosti veletrhu For Babies naleznete zde...

Thank you for rating this article.