• maďarština
  • slovenština
  • Deutsch

inglesina Facebooksocial twitter

social yt

Pozvánka na veletrh For Kids Praha 2019

Vážení zákazníci,

 

srdečně Vás zveme k návštěvě expozice Inglesiny na pražském veletrhu FOR KIDS 2019 v Praze v Letňanech. V expozici naleznete novinku sezóny 2018/19 Inglesina Aptica 4v1, upgradovaný kočárek Quad 4v1 s novou autosedačkou CAB nebo Darwin. Také se zde v pražské výstavní premiéře se představí dva nové sportovní kočárky Inglesina Quid a Inglesina Sketch. Nebudou chybět ani golfové hole Inglesina Zippy Light, hluboký kočárek na houpacím podvozku Inglesina Sofia ani ikonická Classica.

Velmi široká bude i nabídka autosedaček Inglesina. Otočná, protisměrná i-Size autosedačka Keplero pro děti od 40cm do 105cm výšky. Na ni navazující Tolomeo 15-36kg se společně nastavitelnou výškou a šířkou opěrky zad. Nebudou chybět ani dva modely v kategorii univerzálních sedaček 9-36 kg Newton a Gemino.

Kromě kočárku a autosedaček Vás bude čekat nabídka lehátek, cestovních postýlek i dětských jídelních židliček.

Neváhejte proto, a pokud plánujete nákup, navštivte naši expozici, poraďte se s našimi odborníky a využijte výhodných veletržních nabídek. Stánek číslo 1D2 naleznete v hale1 Leňanského vystaviště. Veletrh trvá od 4.4. do 7.4.2019. Více organizačních informací naleznete na webu veletrhu.

Thank you for rating this article.