Ovládání kočárku jednou rukou

Stačí jediný pohyb. Unikátní způsob ovládání kočárku pouze jednou rukou.

Inglesina Zippy Light best baby stroller 2018jpg

Snadné manipulaci s kočárkem věnuje Inglesina velkou pozornost. Mnoho každodenních situací na ulici či v domě mohou maminky a tatínkové díky unikátním patentům Inglesiny vyřešit rychle a s elegancí.

Skládání a rozkládání přestavuje velmi důležitou každodenní  činnost. Ať už se to týká jen podvozku nebo celého kočárku. Několik patentů Inglesiny chrání jedinečný  způsob skládání a rozkládání kočárků pouze jednou rukou. Původně jej vyvinula Inglesina pro své legendární golfové hole Zippy. Dnes je ale tento princip využíván u mnoha výrobků Inglesiny. Například Zippy Light, podvozek Trilogy, podvozek Quad. Důležité přitom je, že i při takto jednoduché manipulaci zůstávají kočárky i podvozky Inglesina velmi skladné, lehké, obvykle stojí na rovině samy a rukojeti ani potahy se nedotýkají země a zůstávají tak čisté.

Upevňování korbiček a autosedaček k podvozkům. Kromě skládání a rozkládaní využila Inglesina tato patentovaná řešení také u upevňování korbiček a autosedaček k podvozkům. I zde je ovládání jednou rukou obrovským vylepšení oproti jakékoliv konkurenční značce. Jednou rukou zde ovládáte dvě pojistky současně a druhá ruka pevně drží korbičku nebo autosedačku s dítětem. Narozdíl od jiných řešení zde nezůstává dítě na podvozku ani sekundu volně bez zajištění. Podobně u sportovních sedaček jsou ovladače pojistek součástí úchopů, kterými rodiče sedačku drží. Na rozdíl od vaničky nebo autosedačky dítě při této manipulaci ve sportovní sedačce nebývá.

Řízení kočárku jednou rukou. Některé podvozky či kočárky např. Trilogy nebo Zippy Light, se skládají do golfových holí. Přesto je mohou rodiče řídit jen jednou rukou. Jejich propojená rukojeť je vybavena dvěma klouby s vnitřním pružinovým mechanismem, který umožňuje jejich třídimenzionální skládání a přitom je rukojeť dostatečně pevná pro bezpečné řízení jízdy kočárku.

Kde všude může být skládání jednou rukou důležité? Krátká videa Vám napoví...

 

 

Thank you for rating this article.