Welcome Pad APTICA

WELCOME PADTM

Ve spolupráci s oddělením neonatologie Ospedale Maggiore v Bologni navrhla a realizovala Inglesina v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky z bezpečnosti i zdravého vývoje novorozenců. Po představení matrace Welcome PadTM odborníkům, je v současné době tato matrace doporučována mnoha pediatry v Itálii.

Dejte dítěti péči a ochranu, kterou po narození potřebuje, zejména v prvních 7-9 týdnech života. Snižuje riziko vzniku plagiocefalie (tzv. Syndrom ploché hlavičky). Podporuje držení pohodlné polohy v leže na zádech a pomáhá udržovat dýchací cesty vyrovnané.
Podpora nožiček pod koleny stabilizuje jeho polohu v kočárku, a udržuje nohy v pozici příznivé pro zdárný vývoj kýčelních kloubu. Přizpůsobuje se růstu dítěte díky nastavitelnému klínu pro podporu nohou. Matrace je vyrobena z kompaktní pěny s 40 rovnoměrně rozloženými větracími otvory. Část, která je v kontaktu s dítětem, je pokryta vysoce prodyšným bambusovým vláknem. Spodní část je s 3D síti, aby se zlepšila cirkulace vzduchu a zabránilo se tvorbě vlhkosti. Welcome Pad ™ a matrace jsou vyrobeny z bambusového vlákna, hypoalergenní, antibakteriální a vysoce prodyšné, ideální pro jemnou pleť novorozenců.

Velká vanička kočárku

Velká vanička kočárku

V prvních měsících života jsou svaly i kostra novorozence
velmi křehké a zranitelné: poloha v leže na zádech rovnoměrně rozděluje
hmotnost jeho tělíčka a nepřetěžuje žádnou jeho část. Hluboká vanička je proto vybavena
matrací Welcome PadTM, která v této pozici dítě dokonale stabilizuje.

Vlastnosti vaničky APTICA

Hluboká vanička APTICA je největší vanička od Inglesiny. Její využití se tak prodlužuje a i v zimě, když má dítě na sobě prošívané oblečení, je v ni dost místa. Nastavitelná opěrka zad: když dítě nespí, podpírá mu hlavičku a dovoluje mu, aby pozorovalo okolní svět. Je tvořena pevnou polypropylénovou skořepinou. Chrání tak dítě před nárazem na překážky. Pokud je vybavena volitelnou sadou KIT AUTO MAXI, je schválena pro použití v autě.

Pohodlí ve všech ročních obdobích

Novorozeneci zpočátku nemají schopnost využít termoregulační centra svého centrálního nervového systému,
jejich kůže je tenká a snadno se poškodí UV paprsky, chladem a nebo látkami znečišťujícími prostředí.

     
Dno vaničky se systémem pro ovládání ventilace a regulaci průtoku vzduchu i teploty uvnitř vaničky. Ventilační díl na  boudičce tvořený síťkou a přehrnovací částí, zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř, aby vnitřní prostředí bylo příjemné s dostatkem čerstvého vzduchu. Ventilační okno s krycí klopou na přední straně vaničky podporuje cirkulaci vzduchu uvnitř, aby bylo prostředí čerstvé a větrané.
     
Boudička z látky s ochranou proti UV záření (UPF50) s výklopným dvojitým kšiltem pro ochranu před přímým světlem, nejčastěji při nízkém slunci. Přikrývka s vysokou dvojitou légou, která chrání dítě před větrem a chladem. Přikrývka s funkcí "rychlý přístup", která usnadňuje vkládání novorozence bez sundávání přikrývky z vaničky.

 

Rozměry

Vnitřní vaničky (Š x H x D):
37 x 22 x 79 cm

Vnější vaničky (Š x H x D):
44 x 67 x 90 cm

Kočárek celkem / vanička + podvozek (Š x H x D):
50 x 117 x 89/100 cm

Hmotnost vaničky: 5,6 Kg