DIEŤA A RODINA 2016 v Bratislavě

Srdečně Vás zveme na výstavu DIEŤA A RODINA konanou 12 a 13. února v Bratislavě. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější kočárky a autosedačky Inglesina!

Horkou novinkou letošního jara jsou nové golfky Inglesina Zippy Light. Extrémě lehké, výborně vybavené s unikátním skládáním jen jednou rukou. Inovován byl také kočárek Inglesina Quad. Tento moderní kočárek může být umístěn na různé typy podvozků a tak se hodí do města i do terénu. Stejně jako Zippy Light se skládá jednou rukou a je velmi kompaktní ve složeném stavu. Proto doma nezabírá mnoho místa a vejde se i do malého auta. V expozici nebude chybět ani legendární hluboké kočárky Classica a Vittoria, prostorná a přitom cenově výhodná je také nabídka hlubokého kočárku Sofia 2015. Luxusní trio Ottuto Deluxe a velmi prostorné i praktické trio Trilogy nebudou v expozici také chybět.

Naši odborníci Vám všechno rádi předvedou a poradí, který kočárek je pro Vás a Vaše dítě nejvhodnější. Ukáží Vám také jak je správně používat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Organizační informace naleznete na stránkách Incheby. Těšíme se na Vaši návštěvu 12 a 13 února na veletrhu DIEŤA A RODINA v Bratislavské Inchebě!

Incheba

Thank you for rating this article.