WELCOME PADTM

Ve spolupráci s oddělením neonatologie Ospedale Maggiore v Bologni navrhla a realizovala Inglesina v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky z bezpečnosti i zdravého vývoje novorozenců. Po představení matrace Welcome PadTM odborníkům, je v současné době tato matrace doporučována mnoha pediatry v Itálii.

Dejte dítěti péči a ochranu, kterou po narození potřebuje, zejména v prvních 7-9 týdnech života. Welcome PadTM pohlcuje velkou část vibrací od jízdy po nerovných cestách. Ty se pak nepřenášejí na ještě křehký organismus dítěte. Snižuje riziko vzniku plagiocefalie (tzv. Syndrom ploché hlavičky). Podporuje držení pohodlné polohy v leže na zádech čímž vyrovnává páteř a pomáhá udržovat dýchací cesty volné v jedné rovině.
Podpora nožiček pod koleny stabilizuje jeho polohu v kočárku, a udržuje nohy ve středové línii vaničky a v pozici příznivé pro zdárný vývoj kýčelních kloubů. Přizpůsobuje se růstu dítěte díky nastavitelnému válečku pro podporu nohou. Matrace je vyrobena ze středně tvrdé kompaktní pěny s 40 rovnoměrně rozloženými větracími otvory. Část, která je v kontaktu s dítětem, je pokryta vysoce prodyšným bambusovým vláknem. Spodní část je s 3D síti, aby se zlepšila cirkulace vzduchu a zabránilo se tvorbě vlhkosti. Welcome Pad ™ a matrace jsou vyrobeny z bambusového vlákna, hypoalergenní, antibakteriální a vysoce prodyšné, ideální pro jemnou pleť novorozenců.
Thank you for rating this article.