WELCOME PADTM

Ve spolupráci s oddělením neonatologie Ospedale Maggiore v Bologni navrhla a realizovala Inglesina v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky z bezpečnosti i zdravého vývoje novorozenců. Po představení matrace Welcome PadTM odborníkům, je v současné době tato matrace doporučována mnoha pediatry v Itálii.

Dejte dítěti péči a ochranu, kterou po narození potřebuje, zejména v prvních 7-9 týdnech života. Snižuje riziko vzniku plagiocefalie (tzv. Syndrom ploché hlavičky). Podporuje držení pohodlné polohy v leže na zádech a pomáhá udržovat dýchací cesty vyrovnané.
Podpora nožiček pod koleny stabilizuje jeho polohu v kočárku, a udržuje nohy v pozici příznivé pro zdárný vývoj kýčelních kloubu. Přizpůsobuje se růstu dítěte díky nastavitelnému klínu pro podporu nohou. Matrace je vyrobena z kompaktní pěny s 40 rovnoměrně rozloženými větracími otvory. Část, která je v kontaktu s dítětem, je pokryta vysoce prodyšným bambusovým vláknem. Spodní část je s 3D síti, aby se zlepšila cirkulace vzduchu a zabránilo se tvorbě vlhkosti. Welcome Pad ™ a matrace jsou vyrobeny z bambusového vlákna, hypoalergenní, antibakteriální a vysoce prodyšné, ideální pro jemnou pleť novorozenců.
Thank you for rating this article.